• +421 910 440 700
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Firemná identita

Vytvoríme pre Vás firemnú identitu, ktorá je jedinečná a nezameniteľná. Jej úlohou je reprezentácia Vašej firmy, značky alebo produktu na trhu.
Základými kameňmi sú logo, typografia a farby. Tieto prvky je potrebné zachovať na jednoznačnú identifikáciu aj na vizitky, letáky, bannery
alebo iné reklamné predmety a prvky či už v tlačenenej alebo digitálnej podobe, ako webové stránky, online reklamy, videá a podobne.

Ponuka Služieb

Tvorba loga je najdôležitejšia grafická časť vašej firmy a budete ho mať na očiach neustále. Vytvorenie loga si preto vyžaduje precízny proces pretvorenia myšlienky do grafického obrazu praktického pre všedné denno-denné využitie.

Tvorba loga

Moderný a jedinečný webdizajn pre Vašu stránku, podľa aktuálnych trendov. vychádzame z definovaných farieb, štýlu textu a loga aby sa zachovala firemná identita.

Webdizajn

Kreatívna reklamná grafika, tlačoviny, ilustrácie a vizualizácie pre vašu firmu. Grafika, ktorá odlíši Vašu firmu od konkurencie a osloví Vašu klientelu.

Grafický dizajn

Vytvoríme pre Vás hlavičkový papier podľa požiadaviek. Jedná sa o vytvorenie šablóny pre internú aj externú dokumentáciu firmy ako aj vizitky.

Firemná dokumentácia

Typografia je často podceňovanou zložkou firemnej identity, pričom práve správny výber a pravidelne zaužívanie určitého typu písma výrazne napomáha marketingovej činnosti firmy.

Typografia

Tvoríme pútavé reklamné texty, pričom sa venujeme dôkladnej analýze činnosti vašej firmy a sledujeme konkurenciu za účelom presnejšieho zacielenia a odlíšenia sa od ostatných.

Reklamné texty

V rámci našich služieb ponúkame tlač:

Nájdite svoju firemnú identitu s nami!

© 2023 interactive.sk All Rights Reserved.
Image
+421 948 288 894
+421 911 189 658

info@interactive.sk
support@interactive.sk