• +421 910 440 700
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Marketingové riešenia pre zvýšenie výkonu Vášho podnikania.

zvýšenie návštevnosti web stránky

Zvýšenie návštevnosti

Vytvorili ste nový web ale návštevnosť stránky stagnuje? Urobíme pre Vás hĺbkový audit stránky a vypracujeme strategický plán ako dostať vašu stránku do popredia a podvedomia potencionálnych zákazníkov.

Sme tu pre Vás 24/7.

zvýšenie predaja Vášho produktu alebo služby

Zvýšenie predaja

Predávajte viac. Zarábajte viac. Pomocou tých správnych nástrojov a online stratégií. Stále sa vzdelávame aby sme vedeli pohotovo reagovať na každú zmenu na online trhu.

Sme tu pre vás 24/7

sociálne
siete

Sociálne siete

sú v tejto dobe mimoriadne dôležité pri tvorbe online marketingových stratégií. Facebook, Instagram a mnohé ďalšie Vám vedia zvýšiť predaj aj niekoľkonásobne.

Sme tu pre Vás 24/7

Naše komplexné marketingové riešenie pre Vás obsahuje:

SEO
SEO je skratka anglického výrazu Search Engine Optimization.
Po slovensky povedané – optimalizácia pre vyhľadávače.SEO je súbor techník a nástrojov, ktoré majú za cieľ zabezpečiť popredné pozície vášho webu vo vyhľadávačoch.
PPC
Sociálne siete
Firemná identita
Tlačoviny

Zverte sa do rúk profesionálom, ktorí Vám nepovedia "nejde to". Robíme presný opak. Snažíme sa čo najviac vyhovieť naším klientom. Keď je to potrebné tak pracujeme nonstop. Celý náš tím stojí pevne za našimi zákazníkmi.

tím Interactive

Ak potrebujete dať o sebe alebo Vašej firme vedieť na sociálnych sieťach, alebo chcete predávať cez reklamy na Google alebo na iných weboch, kontaktujte nás. Dohodneme sa na stretnutí, či už u Vás na prevádzke, sídle firmy alebo u nás v kancelárií v Žiline.
Spolu pri dobrej káve prídeme s riešením na mieru pre Vaše potreby.

© 2023 interactive.sk All Rights Reserved.
Image
+421 948 288 894
+421 911 189 658

info@interactive.sk
support@interactive.sk